A B c D E F G H
yukarı scroll

Sıkça Sorulan Sorularınızın Yanıtları

SiverekFM'i Nasıl Dinlerim?1

SiverekFM 87.8 frekansından yayın yapan siverek radyosudur. Dünyanın her yerinden dinleyebilirsiniz. Dinleme için ekstra bir şeyler yapmanıza, ek programlar yüklemenize gerek yok. Sayfa yüklendikten sonra play tuşuna basmanız yeterlidir.

SiverekFM Telefon Tablet Gibi Platformlardan da dinleyebilir miyim?2


Radyomuz responsive(mobil uyumlu) olup esnek bir yapıya sahiptir. Web sitemiz her cihaza göre şekil almakta olup player android, ios, windows cihazların tümünde sorunsuz çalışır.


Radyo dinlemek internet kotamı etkiler mi?3

Evet. İnternet üzerinde yaptığınız her işlem internet kotanızı etkiler. Genellikle büyük boyutta dosyalar indiremeniz, youtube, vimeo gibi sitelerden video izlemeniz internet kotanızı hızlı bir şekilde azaltır. SiverekFM 64 kbs üzerinden yayın yapmaktadır. Yani saniyede 64 kbit veri indiriyorsunuz demektir. Türkiye koşullarına uygun en makul bir yayın kuşağında yayın yapıyoruz. Kıyaslamanız için örnek verelim: Youtube den bir HD film izlemeniz saniyede 1000 kbs üzerinde veri akışı verdiğini düşünürsek bir radyo için son derece makul bir data akışı ile yayınlarımızı dinliyorsunuz.

Yayın kesiliyor ne yapmalıyım?4

Kendi internetinizde, yaşanan kesintiler radyo yayınını susturmaktadır. Teknik olarak internet kesintisi geçmiş olsa da yayın kendiliğinden geri gelmeyebilir. Bu durumda sayfayı yenilemeniz gerekecektir. F5 tuşuna basarak sayfanızı yenileyebilirsiniz. Sayfa yüklenince yayının sesini tekrar duyacaksınız.

Sosyal Medya+